Nasz warsztat

Nasze wizualizacje 3D, czerpiemy z programu CAD Decor Pro, który jest jednym z topowych programów dostępnym na rynku. Każdy nowy projekt powstaje w rozdzielczości 4K lub HD. Profesjonalny sprzęt graficzny pozwala nam zaoszczędzić czas przy renderowaniu Państwa projektów. Dlatego, jesteśmy w stanie poświęcić więcej czasu na wdrożenie zmian, kiedy pojawią się jeszcze bardziej oryginalne pomysły z Państwa strony. To nas wyróżnia od konkurencji.

Współpraca jest elastyczna i zależy nam, żeby wszystkie potrzeby zostały zaspokojone. Udzielamy konsultacji dotyczących Państwa wizji, przeprowadzamy transformację od pomysłów i koncepcji do codziennego eksploatowania pomieszczenia tak jakbyśmy sami u Was mieszkali.

Wolny czas spędzamy na rozbudowywaniu naszych modeli 3D i integracji w programach graficznych. Niestraszne są dla nas unikatowe meble i zabudowy.

Nasze inspiracje wdrażamy pod każdy możliwy element aranżacji pomieszczenia. Złoty środek polega na kompromisie między efektem wizualnym, a funkcjonalnością.

Technikalia konfrontujemy ze skarbnicą wiedzy zawartą m.in. w książce, którą polecamy innym projektantom wnętrz:

Neufert: